Hakkımızda

Hareketli oyun havaları ve Ankara havası müzikleri ile ünlü bir radyo olan Radyo Seymen, 2010 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır.

Radyo Seymen - Dewart AI(1)

Radyo Seymen - Ankara Havalarının Yükselen Sesi

Radyo Seymen'in Kuruluşu ve Yayın Hayatı

Radyo Seymen, 2010 yılında İstanbul merkezinde kuruldu ve Türkiye’nin dört bir yanına yayın yapmaya başladı. Hareketli oyun havaları ve Ankara havası müzikleriyle öne çıkan Radyo Seymen, kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. İstanbul 107.0, İzmir 93.0 ve Ankara 103.8 frekansları üzerinden ulusal yayın yaparak, müziğin coşkusunu Türkiye’nin her köşesine taşıyoruz.

Müzik Türleri ve Dinleyici Kitlesi

Radyo Seymen, özellikle Ankara havası, oyun havaları ve bozlak türlerindeki müzik yayınları ile tanınmaktadır. Bu özgün müzik seçimleri, özellikle Ankaralılar başta olmak üzere, Türkiye genelinde pek çok dinleyici tarafından sevilmekte ve takip edilmektedir. Müziğin coşkusunu ve kültürel zenginliğini yansıtan seçimlerimizle, her yaştan ve her kesimden dinleyicilere hitap ediyoruz.

Seymen'in Yayın Ağı ve Frekansları

Ulusal çapta yayın yapmanın gururunu yaşayan Radyo Seymen, İstanbul 107.0, İzmir 93.0 ve Ankara 103.8 frekansları ile dinleyicilerine ulaşmaktadır. Bu frekanslar sayesinde, Türkiye’nin her yerinden bizi kolayca bulabilir ve sevdiğiniz müziklerle günün her saati enerjinizi yükseltebilirsiniz.